Гравірування портрета на граніті

Гравірування на гранітних пам'ятниках полягає в тому, щоб нанести на його лицьову сторону малюнок і текст. У більшості випадків на пам'ятник наносять портретну фотографію, ім'я та роки життя, послання або гасло життя дорогої людини, який помер; малюнок, лик святого і т.п. Часто на надгробках письменників і поетів наносять кілька рядків з їх робіт.

Існує кілька різних способів художнього гравірування по граніту, такі як: хімічний, електрохімічний, електромеханічний,  піскоструминний, лазерний. З роками їх стає дедалі більше,  кожен спосіб має свої достоїнства, але найбільшу цінність і надійність має ручний спосіб, який перевірений роками. Завдяки саме ручному способу ми бачимо старовинні зразки гравіювання.

Ручний спосіб гравірування є найдорожчим, але це не заважає йому бути затребуваним. Інші способи гравіювання можуть підвести, оскільки зображення нанесене на пам'ятник поступово змінює  свій зовнішній вигляд, воно може вигоріти, покритися тріщинами, стертися і т.д.

Технологія ручного гравірування дуже складна, оскільки майстер за допомогою інструментів (зубило, молоток, долото) спочатку вдарить маленькими шматочками камінь, а далі створює необхідну картину. Тому ручне гравіювання займає  досить тривалий час. Щоб робота була якісною майстер повинен мати дар скульптора і художника.

Гравировка портретов на граните

Машинний спосіб гравірування по граніту дешевший і займає меншу кількість часу. Зображення наноситься за допомогою лазера. Перевагами машинної гравіювання є те, що робота лазером виконується швидко і нанесений малюнок не відрізняється від  заданого зображення.  Істотним недоліком цього способу є незначна глибина шару «висічені» на граніті, що з часом призводить до стирання зображення. 

Найскладнішим в покупці гранітних пам'ятників є вибір необхідної гравіювання. Також потрібно серйозно підійти до вибору фотографій, яка буде нанесена на пам'ятник. При цьому потрібно пам'ятати, що вартість гравіювання залежить від складності роботи, типу нанесення (ручне або машинне), кольору і величини зображення. У свою чергу потрібно знати, що за кольоровою гравіюванням необхідно доглядати. Її варто протирати розчином цинку раз на рік.

Наша компанія надає послуги з гравірування портрета на граніті.