Установка пам'ятників і надгробків

Встановлення пам'ятника Ви можете замовити тільки разом з купівлею у нас пам'ятника і доставкою в Ваше місто.

Даний процес включає в себе цілий комплекс робіт, які в свою чергу вимагають відповідального підходу, великого досвіду, а також необхідних знань пов'язаних з технологією установки виробів з натурального каменю.

Весь перелік послуг є якісним і надійним, тому що цими процесами займаються першокласні фахівці, які в найкоротші терміни встановлять ритуальні вироби з каменю.

Особливості встановлення пам'ятників

Такий процес як установка пам'ятників і надгробків має ряд особливостей, які варто враховувати для досягнення відмінного результату. Перед початком монтажу слід враховувати велику кількість факторів, які можуть вплинути на якість проведених робіт. Взагалі вся процедура установки багато в чому ускладнюється і великою масою вироби, тому така операція повинна здійсняться тільки фахівцями високого класу.

Саме такі майстри працюють у нас, які знають всі тонкощі роботи, що дозволяє в найкоротші терміни встановити виріб. Основна вимога до установки полягає в тому що її потрібно проводити в теплу пору року, коли грунт відтанула і стала м'якою. Крім того зазвичай установку надгробків здійснюють через рік після поховання, коли грунт осів і стала надійною основою для майбутнього ритуального комплексу. Однак ми розробили технологію, яка дає можливість вже до 40-го дня проводити встановлення.

Висока якість нашої роботи

Ми велику увагу приділяємо якості наших робіт, тому завжди підходимо до виконання поставленого завдання відповідально. Ми прекрасно розуміємо Ваше горе, тому не хочемо його посилювати неякісними послугами - це наш принцип!

Від чого залежать рядки монтажу?

Оглядаються шляхи під'їзду шляху будівельної техніки. Оцінюється ступінь ручної доставки безпосередньо до могили якщо воно знаходиться на значній відстані від дороги, враховується складність рельєфу і стан грунту.

Установка на готове бетонну основу - коли наші установники ставлять пам'ятник на залитий раніше фундамент, вартість такої установки становить 30 - 40% від загальної вартості виробу.

Установка з заливанням фундаменту - наші майстри приїжджають зі своїм інструментом і обладнанням, по ранні підготовленому нами кресленням заливки роблять бетонний каркас після вже встановлюють сам пам'ятник, що тягне за собою додаткові як трудові так і фінансові витрати. Вартість даних робіт складає 50-60% від вартості виробу.